Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Sure

Telefon numarası : 13610354343

Naber : +8613422268033

Free call

açık oyun alanı Ekipmanı

April 3, 2020

son şirket davası hakkında açık oyun alanı Ekipmanı
Proje alanı: yaklaşık 1500 ㎡

Proje inişi: ÇOCUKLUK AİLESİ

Huashinian gayrimenkulünün "çiçek ve çocuk buluşması" tasarım konseptine bağlı olarak daha fazla ilgi, daha iyi gelişme ve daha fazla güvenlik ilkesini izleyerek, bu temalı akıllı büyüme oyun alanı, çeşitli eğlence tesisleriyle tam olarak çeşitli toplantıları titizlikle tasarlanmıştır. toplumdaki 0-12 yaş arası çocukların ihtiyaçları, çocukların mutlu bir şekilde büyümelerine yardımcı olmak ve evi çocukların en sevdiği rüya cenneti haline getirmek.

Daha eğlenceli, gerçek bir çocuk parkı inşa etmek, üst düzey çok fonksiyonlu bir eğlence parkı inşa etmek. Esnek ve değişken oynayın, çocukların oyun oynamalarına izin verin, çocukların hayal gücünü, coşkularını teşvik edin, uygulamalı keşif operasyonunu ve yaratıcılığını geliştirin!

Tırmanma kulesi çocukların en sevdiği mutlu kale, dengesini test eden bir ip ağı labirent ve cesaretlerini uygulayan yüksek irtifa slaydı, bu da çocukların coşkulu enerjisini ve zorlu meydan okuma arzusunu göndermek için yeterli! Bu spor ve egzersizi birleştiren bir oyun kampı. Eğlenceli parkur tırmanma duvarı, ortak kaydırak, kum havuzu ve trambolin ile eşleştirilir, böylece çocuklar tırmanma, koşma ve geçişte keşif eğlencesini yaşayabilir, oynayabilir ve doğa harikasını hissedebilirler. Daha güvenli, topluluktaki çocuk parkı etkinlik alanını sağlayabilir, oynamaya çıkma riskini azaltabilir ve daha güvenli olabilir! Çocukların evde egzersiz yapmasına izin verin ve ebeveynlerin dikkate alabileceği güvenli aralıkta daha fazla sevinç ve şirket verin!

Orman mekiği, küçük uçak, erik kazık, salıncak, tahterevalli Oynamak için çok fazla proje var. Farklı yaşlardaki çocuklar, kendi tercihlerine ve fiziksel uygunluğuna göre bir güne dalmak için bir yol bulabilirler. Huatong cennetinde mikrofon ve perküsyon ekipmanı gibi birçok eğitim projesi de var. Çocuklar sadece sesin gizemini keşfetmekle kalmaz, müziğin cazibesini hissetmekle kalmaz, aynı zamanda ses iletiminin fiziksel bilgisini de anlayabilirler.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

familyofchildhood@gamil.com
+8613422268033
13610354343