Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Sure

Telefon numarası : 13610354343

Naber : +8613422268033

Free call

6. Çin Okul Öncesi Eğitim Yıllık Konferansı ve Çin Uluslararası Okul Öncesi Eğitim Fuarı 2019

November 21, 2019

hakkında en son şirket haberleri 6. Çin Okul Öncesi Eğitim Yıllık Konferansı ve Çin Uluslararası Okul Öncesi Eğitim Fuarı 2019

6. Çin Okul Öncesi Eğitim Yıllık Konferansı ve Çin Uluslararası Okul Öncesi Eğitim Fuarı 2019

Toplantı zamanı: 30 Kasım - 3 Aralık 2019

Sergi zamanı: 30 Kasım - 2 Aralık 2019

Sergi adresi: Hangzhou Uluslararası Fuar Merkezi, Zhejiang

Stand No: 1D-D04

6. Çin okul öncesi eğitim yıllık konferansı “okul öncesi eğitimin kalitesini geliştirmeye yönelik standardizasyon ve yenilik” temasıyla, 6. Çin okul öncesi eğitim yıllık konferansı, yüzlerce tanınmış uzmanları, müdürleri, öğretmenleri ve marka proje liderlerini evden ve yurtdışından katılmaya davet ediyor. Çeşitli ülkelerde okul öncesi eğitimin gelişimi, anaokullarının yönetimi, eğitim kaynaklarının gelişimi ve anaokullarının ortamlarının oluşturulması gibi konuları kapsayan 100'den fazla forum.

Sergi 35000 metrekarelik bir alanı kapsıyor. Sergiye okul öncesi eğitimle ilgili yaklaşık 500 katılımcı katıldı. Sergi ürünleri yurtiçi ve yurtdışındaki ünlü okul öncesi eğitim ürünlerini, tesislerini, eğitim kurumlarını ve eğitici oyuncakları kapsar. Serginin büyük ölçekli, kaliteli, marka ve uzmanlaşması, küresel okul öncesi eğitim endüstrisinin yeni gelişme eğilimine yol açacaktır.

Çocukluk ailesi hakkında

çocukluk grubu ailesi 1988 yılında, Pearl River Deltası'nın arka bahçesi olan Qingyuan'da kuruldu. Ar-Ge, tasarım, üretim, satış ve servis entegre kapsamlı bir eğlence ekipmanları kuruluştur. Çocukların mekan tasarımı ve üretiminde 30 yıldan fazla bir deneyime sahip, çocuklar açısından, eşsiz bir ustalıkla müşterilerimiz için son derece rekabetçi bir anaokulu çözümü yarattık.

Kaynak üretimi, yüksek kaliteli ürünler sunmak

Çocukluk ailesi, yeterli tedarik ve en yüksek maliyet performansıyla üreticilerin kaynağı, ürün kalitesi için katı gerekliliklerdir.

Yeniliğe uyun ve endüstrinin gelişmesine öncülük edin

çocukluk ailesi ürün araştırmalarına ve geliştirmelerine büyük önem verir ve müşterilere en yaratıcı ürünleri ve tasarım çözümlerini sunmayı, çocuklara eğlenceli ve canlı oyun alanı sağlamayı taahhüt eder.

Mükemmelliği izleyin ve tek elden hizmet yaratın

çocukluk ailesinin, müşterileri için bir dizi sürdürülebilir kar modeli servis sistemi uyarlamak için profesyonel bir elit servis ekibi vardır; Genel planlama, pazar araştırması ve analizinden, tüm park tasarım ve planlama, üretim ve inşaat, tek elden hizmet işletimi ve bakımı, sizin için benzersiz bir anaokulu oluşturmak için.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

familyofchildhood@gamil.com
+8613422268033
13610354343