Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Sure

Telefon numarası : 13610354343

Naber : +8613422268033

Free call

Çocuk Bölgesi Plastik Kapalı Oyun Seti, Yumuşak Oyun Yapıları Toksik Olmayan Malzeme

Min sipariş miktarı : 30 Metrekare Fiyat : Negotiable
Ambalaj bilgileri : Plastik Parçalar: kabarcık film, plastik film Metal Parçalar: iç pamuk, plastik film Teslim süresi : 15-30 iş günü
Ödeme koşulları : L/C, T/T Yetenek temini : Aylık 1000 metrekare
Menşe yeri: Guangdong,China Marka adı: Family Of Childhood
Sertifika: CE,GS,TUV,SGS,CCC,ISO Model numarası: YQH9413

Detay Bilgi

boyut: Özelleştirilmiş tasarlamak: Alan alan göre, ücretsiz, müşteriler tarafından özelleştirilmiş
Yaş aralığı: 3 ila 12 yaş arası çocuklar İçin kullanmak: Alışveriş merkezi / Eğlence parkı / Manzaralı nokta / Ev, vb
özellik: Çevre dostu, benzersiz tasarım, üstün kalite, uygun fiyat Malzeme: LLDPE / PVC / Sünger / Ahşap / Galvanizli çelik
Liman: Guangzhou veya Shenzhen Kurulum: İşçiler yurtdışında kullanılabilir
Vurgulamak:

indoor jungle gym

,

toddler soft play equipment

Ürün Açıklaması

Çocuk Bölgesi Plastik Kapalı Oyun Seti, Yumuşak Oyun Yapıları Benzersiz Tasarım Toksik Olmayan Malzeme

 

Guangdong family of childhood Industry Co., Ltd Established in 1988, we are one of the leading integrated enterprises in researching, designing, manufacturing, selling, installing and serving amusement equipment. Guangdong ailesi çocukluk Industry Co, Ltd 1988 yılında kurulan, biz bir araştırma, tasarım, üretim, satış, montaj ve eğlence ekipmanları hizmet önde gelen entegre işletmelerin vardır. Family of Childhood holds the belief of market-oriented, quality first, integrity premised, innovation and serve the society. Çocukluk Ailesi pazar odaklı, önce kalite, öncül dürüstlük, inovasyon ve topluma hizmet etme inancına sahiptir. and we have gradually formed the products system which mainly produces the children slide, outdoor fitness equipment, water park amusement, naughty castle, safety mats, and kindergarten facilities. ve yavaş yavaş esas olarak çocuk slayt, açık alan fitness ekipmanları, su parkı eğlence, yaramaz kale, güvenlik paspaslar ve anaokulu tesisleri üreten ürünler sistemini oluşturduk.


Our products are applied to a variety of theme amusement places such as real estate,water-park, kindergarten, school,public-park and theme amusement park. Ürünlerimiz gayrimenkul, su parkı, anaokulu, okul, kamu parkı ve tema eğlence parkı gibi çeşitli tema eğlence yerlerine uygulanır. Aimed to bring happiness to children all over the world! Tüm dünyadaki çocuklara mutluluk getirmeyi amaçlıyor! We make an effort to develop and step forward to the aim of a top manufacturer in playground equipment in the world. Dünyadaki oyun ekipmanlarında üst düzey bir üreticinin amacını geliştirmek ve adım atmak için çaba gösteriyoruz. The information needed before design Tasarımdan önce gerekli bilgiler

 

Indoor playground equipment is a large category. Kapalı oyun alanı ekipmanı geniş bir kategoridir. We are China Indoor playground supplier. Biz Çin Kapalı oyun alanı tedarikçisi. Indoor playground equipment is designed based on the children features. Kapalı oyun alanı ekipmanı çocukların özelliklerine göre tasarlanmıştır. It is the recreation area with funny, exercise and education. Komik, egzersiz ve eğitim ile rekreasyon alanıdır. The kids inside can do climbing, sliding, crawling, jumping. İçerideki çocuklar tırmanma, kayma, emekleme, atlama yapabilirler.

 

Usual the indoor playground has many multifunctional areas, like the funny zone, physical zone, training zone, trampoline zone, rock climbing zone. Her zaman kapalı oyun alanı komik bölge, fiziksel bölge, eğitim bölgesi, trambolin bölgesi, kaya tırmanışı bölgesi gibi birçok çok fonksiyonlu alana sahiptir. The pillars inside are galvanized steel and well covered by the soft foam, which can provide the top protection for the toddlers. İçindeki sütunlar galvanizli çeliktir ve küçük çocuklar için en iyi korumayı sağlayabilen yumuşak köpükle iyi örtülmüştür. All the plastic components inside are made of LLDPE and very friendly with kids. İçindeki tüm plastik bileşenler LLDPE'den yapılmıştır ve çocuklarla çok dostudur. Surely it can serve for over 10 years under normal use. Elbette normal kullanımda 10 yıldan fazla sürebilir.

 

We have done many successful indoor naughty castles and indoor playground theme parks. Birçok başarılı kapalı yaramaz kaleler ve kapalı oyun alanı tema parkları yaptık. Customers also praise our products and services very well. Müşteriler ayrıca ürünlerimizi ve hizmetlerimizi çok iyi övüyorlar.

Çocukluk Ailesi ürünlerinin kalitesi iyi sigortalıdır ve ileri uluslararası standarda bağlıdır ve GS-TUV, ISO 9001, ISO 14001-2004, OHSAS18001-2007, CCC sertifikaları vb.

 

SSS
S: nasıl korumak ve kapalı oyun alanı temizlemek?

A: Maintenance: everyone should take off his shoes when entering the indoor playground; C: Bakım: kapalı oyun alanına girerken herkes ayakkabılarını çıkarmalıdır; the EVA mat must be avoided to step by shoes with high heels. EVA matından yüksek topuklu ayakkabılarla adım atmaktan kaçınılmalıdır.

Temizlik: kapalı oyun alanının yüzeyini periyodik olarak temizlemek için temizlik bezi kullanın.

Q: kapalı oyun alanı nasıl kurulur?

A: We have professional installation instructions, including the real picture of installation. A: biz profesyonel kurulum talimatları, kurulum gerçek resim dahil. We will mark at every pipe like A1, A2, A3….and tell you the order about the installing details. A1, A2, A3 gibi her boruda işaretleyeceğiz ve kurulum detayları hakkında sipariş vereceğiz. We can even send our staff to your country to guide the installation. Kurulumu yönlendirmek için personelimizi ülkenize bile gönderebiliriz. But you should pay for the round-trip ticket and 100 USD salaries per day for our staff. Ancak gidiş-dönüş bilet ve personelimiz için günlük 100 USD maaş ödemelisiniz.

Q: Are there any limits about the height? Q: yükseklik hakkında herhangi bir sınır var mı? How high do you usually make? Genellikle ne kadar yükseliyorsun? Will it be dangerous if we make it higher than the normal? Normalden daha yüksek yaparsak tehlikeli olur mu?

A: The height depends on the area size of your place. A: yükseklik yerin alan büyüklüğüne bağlıdır. We must leave 30cm from the ceiling. Tavandan 30 cm uzakta bırakmalıyız. Normally, we make two floors 2.8m while three floors 4.1m. Normalde, iki kat 2.8m, üç kat 4.1m yapıyoruz. If we have the space to make it higher, it's also possible and won't be dangerous. Daha yükseğe çıkaracak alanımız varsa, bu da mümkündür ve tehlikeli olmayacaktır.

Q: kapalı oyun alanı ana malzeme Nedir?

A: kapalı oyun alanı ana malzeme galvanizli boru ve plastik parçası, plastik kısmı için, biz hammadde olarak ithal LLDPE (Doğrusal Düşük Yoğunluklu Polietilen) kullanın.

 

Özelleştirmek 1.type 2.boyut 3.color 4.Oyun Faaliyetleri
Sertifikalar ISO, CE, GS, TÜV, SGS
Yaş aralığı 3-14 yaşında
Malzeme 1) Plastik parçalar: Kore'den ithal LLDPE.
2) Post: 2.5mm kalınlığında 114mm galvanizli boru
3) Konektör parçaları: Alüminyum
4) Vida: 304 # paslanmaz
5) Renk: özelleştirilebilir
Bileşenler Plastik parçalar, vida, galvanizli boru vb.
Avantajları 1) Avrupa standartları.
2) Anti-statik, kaymaz, Anti-solmaya, Anti-çatlak ve UV-direnci.
3) profesyonel bir tasarımcı serbestçe sizin için tasarlayacak.
fırsat Okul öncesi, eğlence parkı, bahçe, alışveriş merkezi, halka açık yerlerde vb.
fonksiyon Çocukların merakını uyandırdı, arzuyu keşfetti ve ekip çalışmasını ve maceracılarını geliştirdi
ruh ve oyun sırasındaki biliş, yargı ve problem çözme yetenekleri.
Paketleme Plastik kabarcık film ve plastik wrap ile dolu olacak.
Metal siyah pamuk ve plastik sargı ile paketlenecektir.
Kurulum Profesyonel CAD talimat, montaj prosedürü ve proje durumda, teknik mühendis de sizin ihtiyacına göre gönderilebilir.
Üretim süresi 10-25days
Kapasite Yaklaşık 15-30 çocuk için 20-50 m2
Yaklaşık 25-50 çocuk için 50-100m2
Yaklaşık 40-80 çocuk için 100-200m2
200-200'den fazla 80-200 çocuk

Çocuk Bölgesi Plastik Kapalı Oyun Seti, Yumuşak Oyun Yapıları Toksik Olmayan Malzeme 0Çocuk Bölgesi Plastik Kapalı Oyun Seti, Yumuşak Oyun Yapıları Toksik Olmayan Malzeme 1Çocuk Bölgesi Plastik Kapalı Oyun Seti, Yumuşak Oyun Yapıları Toksik Olmayan Malzeme 2Çocuk Bölgesi Plastik Kapalı Oyun Seti, Yumuşak Oyun Yapıları Toksik Olmayan Malzeme 3

 

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

497391167@qq.com
+8613422268033
13610354343