Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Sure

Telefon numarası : 13610354343

Naber : +8613422268033

Free call

Anti-Ultraviyole Plastik Oyun Alanı Salıncak Ve Slayt TUV CE Sertifikası

Min sipariş miktarı : 1 Takım Fiyat : Negotiable
Ambalaj bilgileri : Plastik Parçalar: kabarcık film, plastik film Metal Parçalar: iç pamuk, plastik film Teslim süresi : Ödeme sonra 12-25 iş günü
Ödeme koşulları : L / C, T / T Yetenek temini : Ayda 100 set
Menşe yeri: Guangdong, Çin Marka adı: Family of childhood
Sertifika: CE, TUV, ISO, SGS Model numarası: T-P5075A, T P5071A, T P5072A

Detay Bilgi

Ürün adı: CE Belgesi Çocuk Plastik Oyun Çocuklar Açık Salıncak Ve Slayt Malzeme: Galvanizli boru / plastik
boyut: Özelleştirilmiş renk: referans resim: Açık mavi, turuncu, yeşil veya sarı
avantaj: Plastik parça: LLDPE / Anti-UV / Anti-statik / Anti-çatlak Kurulum: Profesyonel CAD talimat, montaj prosedürü ve proje durumda, teknik mühendis de sizin ihtiyacına göre
kullanım: kids Park, Eğlence parkı, Okul, anaokulu, Otel, Açık Hava Eğlence Garanti: 12 ay
Vurgulamak:

toddler garden slide

,

outdoor plastic slide

Ürün Açıklaması

 

CE Belgesi Çocuk Plastik Oyun Çocuklar Açık Salıncak Ve Slayt

 

We always put the product quality first, and strictly carry out the factory inspection to provide customers with the most reliable products. Biz her zaman ürün kalitesini ilk koymak ve kesinlikle en güvenilir ürünler sunmak için fabrika denetim yürütmek. All our designs and products are strictly inspected according to the safety standards to make sure all the parts of the toys will cause no harm to the kids. Tüm tasarımlarımız ve ürünlerimiz, oyuncakların tüm parçalarının çocuklara zarar vermeyeceğinden emin olmak için güvenlik standartlarına göre kesinlikle denetlenir. All the metal parts are smooth and the plastic parts are no-toxic, anti-ultraviolet property, conforming to the standard of FOOD class. Tüm metal parçalar pürüzsüz ve plastik parçalar GID sınıfı standardına uygun, toksik olmayan, anti-ultraviyole özelliğidir. Fun outdoor games children's playground equipment plastic slide is the best children's toy in an outdoor park, kindergarten, school, and residential area. Eğlenceli açık hava oyunları çocuk oyun ekipmanları plastik slayt bir açık park, anaokulu, okul ve yerleşim bölgesinde en iyi çocuk oyuncağı.

Anti-Ultraviyole Plastik Oyun Alanı Salıncak Ve Slayt TUV CE Sertifikası 0


S: Çocuk Açık Oyun Alanı tasarımını yapabilir misiniz?
A: Yes. C: Evet. We have the design department. Tasarım departmanımız var. Firstly, you can provide us with the size of your area. Öncelikle, bölgenizin boyutunu bize sağlayabilirsiniz. Then our designer could make the design according to your area dimension and your special requirements. Sonra tasarımcımız, alan boyutunuza ve özel gereksinimlerinize göre tasarım yapabilir. On the whole, you can choose the popular designs from our catalog suit for you. Genel olarak, sizin için katalog takımımızdan popüler tasarımları seçebilirsiniz.

S: Bakımı ve temizliği nasıl yapılır?
A: It is no need to maintain, our raw material. A: bizim hammadde korumak gerekmez. As the most part is galvanized pipe and LLDPE plastic. Çoğunlukla galvanizli boru ve LLDPE plastiktir. So, it is UV-resistant, high-strength, smooth surface, and good capability of safety and environment-friendly. Böylece, UV ışınlarına dayanıklı, yüksek mukavemetli, pürüzsüz bir yüzey ve güvenlik ve çevre dostu iyi bir kabiliyettir. Therefore, it accordingly can be well though under the strong sunlight or the rains. Bu nedenle, buna rağmen güçlü güneş ışığı veya yağmur altında iyi olabilir.

S: Garanti süresi ne kadardır?
A: Warranty time: for the whole 12 months. A: Garanti süresi: tüm 12 ay için. Warrant conditions see below: If any quality problems (except man-made problems and under abnormal use) happen during warranty time. Varant koşulları aşağıya bakın: Garanti süresi boyunca herhangi bir kalite problemi (insan yapımı sorunlar ve anormal kullanım hariç) meydana gelirse. For example, crack of plastic accessories, color fading, and damage to the iron parts, etc. Meanwhile, the buyer should inform the seller within 14 days after finding the quality problems. Örneğin, plastik aksesuarların çatlaması, renk solması ve demir parçaların hasar görmesi vb. Bu arada, alıcı kalite sorunlarını bulduktan sonra 14 gün içinde satıcıyı bilgilendirmelidir. As a result, the buyer should provide the same quality and new accessories free within 30 days. Sonuç olarak, alıcı 30 gün içinde aynı kalitede ve yeni aksesuarları ücretsiz sağlamalıdır.

Q: herhangi bir sertifika var Çocuklar Için Açık Oyun Ekipmanları Anaokulu Plastik Slayt Çocuk?
A: Evet, biz CE, T UV, GS yanı sıra ISO belgesi.

S: Çocuklar için Çocuk Açık Oyun Ekipmanları Anaokulu Plastik Slayt'ı yükleyebilir miyiz?
A: Yes, of course. C: Evet, elbette. Generally speaking, many customers installed it themselves. Genel olarak konuşursak, birçok müşteri bunu kendileri kurdu. So, usually, we will provide professional detailed installation and paste the label and take photos yet. Yani, genellikle, biz profesyonel detaylı kurulum sağlamak ve etiket yapıştırın ve henüz fotoğraf çekmek.

 

Ürün Açıklaması

ad CE Belgesi Çocuk Plastik Oyun Çocuklar Açık Salıncak Ve Slayt
Sertifikalar ISO, CE, GS, TÜV, SGS
Yaş aralığı 3-14 yaşında
Malzeme 1) Plastik parçalar: Kore'den ithal LLDPE.
2) Post: 2.5mm kalınlığında 114mm galvanizli boru
3) Konektör parçaları: Alüminyum
4) Vida: 304 # paslanmaz
5) Renk: özelleştirilebilir
Bileşenler Plastik parçalar, vida, galvanizli boru vb.
Avantajları 1) Avrupa standartları.
2) Anti-statik, Anti-patinaj, Anti-solmaya, Anti-çatlak ve UV direnci.
3) Profesyonel tasarımcı serbestçe sizin için tasarlayacak.
fırsat Okul öncesi, eğlence parkı, bahçe, alışveriş merkezi, halka açık yerlerde vb.
fonksiyon Çocukların merakını uyandırdı, arzuyu keşfetti ve ekip çalışmasını ve maceracılarını geliştirdi
ruh ve oyun sırasındaki biliş, yargı ve problem çözme yetenekleri.
Paketleme Plastik kabarcık film ve plastik wrap ile dolu olacak.
Metal siyah pamuk ve plastik sargı ile paketlenecektir.
Kurulum Profesyonel CAD talimat, montaj prosedürü ve proje durumda, teknik mühendis de sizin ihtiyacına göre gönderilebilir.
Üretim süresi 10-15days
Garanti 1 yıl

Anti-Ultraviyole Plastik Oyun Alanı Salıncak Ve Slayt TUV CE Sertifikası 1Anti-Ultraviyole Plastik Oyun Alanı Salıncak Ve Slayt TUV CE Sertifikası 2

Anti-Ultraviyole Plastik Oyun Alanı Salıncak Ve Slayt TUV CE Sertifikası 3

 

 

Anti-Ultraviyole Plastik Oyun Alanı Salıncak Ve Slayt TUV CE Sertifikası 4

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

497391167@qq.com
+8613422268033
13610354343