Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Sure

Telefon numarası : 13610354343

Naber : +8613422268033

Free call

Eğlence Parkı için Müşteri Boyutu Çocuklar Kapalı Oyun Ekipmanları

Min sipariş miktarı : 30 metrekare Fiyat : Negotiable
Ambalaj bilgileri : Plastik Parçalar: kabarcık film, plastik film Metal Parçalar: iç pamuk, plastik film Teslim süresi : 15-30 iş günü
Ödeme koşulları : L / C, T / T Yetenek temini : Ayda 1000 metrekare
Menşe yeri: Guangdong, Çin Marka adı: Family Of Childhood
Sertifika: CE,GS,TUV,SGS,CCC,ISO Model numarası: ZB-81

Detay Bilgi

ad: Müşteri Boyutu Eğlence Parkı Fiyat Satılık Çocuklar Ticari Kapalı Oyun Ekipmanları boyut: 1500 m²
tasarlamak: Alan alan göre, ücretsiz, müşteriler tarafından özelleştirilmiş İçin kullanmak: Alışveriş merkezi / Eğlence parkı / Manzaralı nokta / Ev, vb
Yaş aralığı: 3 ila 12 yaş arası çocuklar özellik: Çevre dostu, benzersiz tasarım, üstün kalite, uygun fiyat
Malzeme: LLDPE / PVC / Sünger / Ahşap / Galvanizli çelik Liman: Guangzhou veya Shenzhen
Kurulum: İşçiler yurtdışında kullanılabilir
Vurgulamak:

indoor jungle gym

,

toddler soft play equipment

Ürün Açıklaması

Müşteri Boyutu Eğlence Parkı Fiyat Satılık Çocuklar Ticari Kapalı Oyun Ekipmanları

 

Indoor children's paradise includes three themes of candy series, forest series, and Ocean series, etc. Candy theme is mainly composed of colorful candy modeling, warm theme as the concept, and the children's amusement software electric equipment. Kapalı çocuk cenneti şeker serisi, orman serisi ve Okyanus serisi, vb üç tema içerir. Şeker tema ağırlıklı olarak renkli şeker modelleme, kavram olarak sıcak tema ve çocuk eğlence yazılımı elektrikli ekipman oluşur. Forest theme children's Park: as the name suggests, with the forest as the background, make some forest animals in the naughty castle park, and make children's amusement equipment into the shape of forest plants, giving people a feeling of being in the jungle. Orman temalı çocuk parkı: adından da anlaşılacağı gibi, arka plan olarak ormanla, yaramaz kale parkında bazı orman hayvanları yapın ve çocuklara eğlence ekipmanlarını orman bitkileri haline getirerek insanlara ormanda olma hissi verin. Ocean theme children's Park: the main color of indoor children's Park is light blue. Okyanus temalı çocuk parkı: kapalı çocuk parkının ana rengi açık mavidir. The shape of marine creatures and children's amusement equipment, such as octopus, pirate ship, ocean singer, etc. Castle theme children's Paradise: in the world of fairy tales, Prince and princess, luxurious castle, colorful periphery, take you into the colorful city of fairy tales. Deniz canlılarının ve ahtapot, korsan gemisi, okyanus şarkıcısı, vb.Gibi çocuk eğlence ekipmanlarının şekli. masalları kümesi. Professional experience theme children's Park: here. Mesleki deneyim tema Çocuk Parkı: burada. You can see supermarkets, banks, beauty salons, and other children's amusement equipment so that children can experience every role in life like adults. Süpermarketler, bankalar, güzellik salonları ve diğer çocuk eğlence ekipmanlarını görebilirsiniz, böylece çocuklar yetişkinler gibi yaşamdaki her rolü yaşayabilirler. Science and technology theme children's Park: here, you can see the cool and bold imagination of science and technology. Bilim ve teknoloji temalı çocuk parkı: burada, bilim ve teknolojinin havalı ve cesur hayal gücünü görebilirsiniz. The equipment inside makes children full of expectations for science and technology. İçerideki ekipman, çocukları bilim ve teknoloji için beklentilerle dolu hale getiriyor.

Our products are applied to a variety of theme amusement places such as real estate,water-park, kindergarten, school,public-park and theme amusement park. Ürünlerimiz gayrimenkul, su parkı, anaokulu, okul, kamu parkı ve tema eğlence parkı gibi çeşitli tema eğlence yerlerine uygulanır. Aimed to bring happiness to children all over the world! Tüm dünyadaki çocuklara mutluluk getirmeyi amaçlıyor! We make an effort to develop and step forward to the aim of a top manufacturer in playground equipment in the world. Dünyadaki oyun ekipmanlarında üst düzey bir üreticinin amacını geliştirmek ve adım atmak için çaba gösteriyoruz.

Eğlence Parkı için Müşteri Boyutu Çocuklar Kapalı Oyun Ekipmanları 0

Guangdong family of childhood Industry Co., Ltd Established in 1988, we are one of the leading integrated enterprises in researching, designing, manufacturing, selling, installing and serving amusement equipment. Guangdong ailesi çocukluk Industry Co, Ltd 1988 yılında kurulan, biz bir araştırma, tasarım, üretim, satış, montaj ve eğlence ekipmanları hizmet önde gelen entegre işletmelerin vardır. Family of Childhood holds the belief of market-oriented, quality first, integrity premised, innovation and serve the society. Çocukluk Ailesi pazar odaklı, önce kalite, öncül dürüstlük, inovasyon ve topluma hizmet etme inancına sahiptir. and we have gradually formed the products system which mainly produces the children slide, outdoor fitness equipment, water park amusement, naughty castle, safety mats, and kindergarten facilities. ve yavaş yavaş esas olarak çocuk slayt, açık alan fitness ekipmanları, su parkı eğlence, yaramaz kale, güvenlik paspaslar ve anaokulu tesisleri üreten ürünler sistemini oluşturduk.

 

Tasarımdan önce gerekli bilgiler

1. Zemin boyutu (uzunluk * genişlik * yükseklik)?
(kesin boyut bilgileri, eğer bir CAD çizim varsa, lütfen bize teklif)
2. Oyuncunun Yaşı (1-3 veya 3-15?)
3. tarzı (ne tarzı gibi kapalı oyun alanı gibi görünüyor?)
4. kapalı oyun alanı içinde Herhangi Bir bina sütunlar?
evet ise, lütfen sütunların boyutunu (L * W * H) ve her sütun arasındaki boyut bilgilerini söyleyin?
5. giriş tarafı nerede (Uzunluk veya Genişlik?)
6. Oyun alanına koymak istediğiniz bileşenler (Slaytlar, Trambolin, Top Çukuru, vb.)


SSS
S: nasıl korumak ve kapalı oyun alanı temizlemek?

A: Maintenance: everyone should take off his shoes when entering the indoor playground; C: Bakım: kapalı oyun alanına girerken herkes ayakkabılarını çıkarmalıdır; the EVA mat must be avoided to step by shoes with high heels. EVA matından yüksek topuklu ayakkabılarla adım atmaktan kaçınılmalıdır.

Temizlik: kapalı oyun alanının yüzeyini periyodik olarak temizlemek için temizlik bezi kullanın.

Q: kapalı oyun alanı nasıl kurulur?

A: We have professional installation instructions, including the real picture of installation. A: biz profesyonel kurulum talimatları, kurulum gerçek resim dahil. We will mark at every pipe like A1, A2, A3….and tell you the order about the installing details. A1, A2, A3 gibi her boruda işaretleyeceğiz ve kurulum detayları hakkında sipariş vereceğiz. We can even send our staff to your country to guide the installation. Kurulumu yönlendirmek için personelimizi ülkenize bile gönderebiliriz. But you should pay for the round-trip ticket and 100 USD salaries per day for our staff. Ancak gidiş-dönüş bilet ve personelimiz için günlük 100 USD maaş ödemelisiniz.

Q: Are there any limits about the height? Q: yükseklik hakkında herhangi bir sınır var mı? How high do you usually make? Genellikle ne kadar yükseliyorsun? Will it be dangerous if we make it higher than the normal? Normalden daha yüksek yaparsak tehlikeli olur mu?

A: The height depends on the area size of your place. A: yükseklik yerin alan büyüklüğüne bağlıdır. We must leave 30cm from the ceiling. Tavandan 30 cm uzakta bırakmalıyız. Normally, we make two floors 2.8m while three floors 4.1m. Normalde, iki kat 2.8m, üç kat 4.1m yapıyoruz. If we have the space to make it higher, it's also possible and won't be dangerous. Daha yükseğe çıkaracak alanımız varsa, bu da mümkündür ve tehlikeli olmayacaktır.

Q: kapalı oyun alanı ana malzeme Nedir?

A: kapalı oyun alanı ana malzeme galvanizli boru ve plastik parçası, plastik kısmı için, biz hammadde olarak ithal LLDPE (Doğrusal Düşük Yoğunluklu Polietilen) kullanın.

 

isim Müşteri Boyutu Eğlence Parkı Fiyat Satılık Çocuklar Ticari Kapalı Oyun Ekipmanları
Özelleştirmek 1.type 2.boyut 3.color 4.Oyun Faaliyetleri
Sertifikalar ISO, CE, GS, TÜV, SGS
Yaş aralığı 3-14 yaşında
Malzeme 1) Plastik parçalar: Kore'den ithal LLDPE.
2) Post: 2.5mm kalınlığında 114mm galvanizli boru
3) Konektör parçaları: Alüminyum
4) Vida: 304 # paslanmaz
5) Renk: özelleştirilebilir
Bileşenler Plastik parçalar, vida, galvanizli boru vb.
Avantajları 1) Avrupa standartları.
2) Anti-statik, kaymaz, Anti-solmaya, Anti-çatlak ve UV-direnci.
3) profesyonel bir tasarımcı serbestçe sizin için tasarlayacak.
fırsat Okul öncesi, eğlence parkı, bahçe, alışveriş merkezi, halka açık yerlerde vb.
fonksiyon Çocukların merakını uyandırdı, arzuyu keşfetti ve ekip çalışmasını ve maceracılarını geliştirdi
ruh ve oyun sırasındaki biliş, yargı ve problem çözme yetenekleri.
Paketleme Plastik kabarcık film ve plastik wrap ile dolu olacak.
Metal siyah pamuk ve plastik sargı ile paketlenecektir.
Kurulum Profesyonel CAD talimat, montaj prosedürü ve proje durumda, teknik mühendis de sizin ihtiyacına göre gönderilebilir.
Üretim süresi 10-25days
Kapasite Yaklaşık 15-30 çocuk için 20-50 m2
Yaklaşık 25-50 çocuk için 50-100m2
Yaklaşık 40-80 çocuk için 100-200m2
200-200'den fazla 80-200 çocuk

 

Eğlence Parkı için Müşteri Boyutu Çocuklar Kapalı Oyun Ekipmanları 1Eğlence Parkı için Müşteri Boyutu Çocuklar Kapalı Oyun Ekipmanları 2Eğlence Parkı için Müşteri Boyutu Çocuklar Kapalı Oyun Ekipmanları 3

Eğlence Parkı için Müşteri Boyutu Çocuklar Kapalı Oyun Ekipmanları 4

 

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

497391167@qq.com
+8613422268033
13610354343